fbpx

Grafiki miłosne

Grafiki miłosne to wyjątkowo gustowne plakaty z emocją w tle. Odpowiednio dobrane, mogą określać całość wystroju, tworząc ciekawe kompozycje plakatow. Wystarczy mieć pomysł, projekt lub wyobraźnie, która pozwoli na określenie ostatecznego wizerunku na ścianie. Plakaty miłosne, pełne przekazu i emocji są częstą formą realizacji wystroju wnętrz. Nowoczesne grafiki są lekkie, stonowane, pociągające. To ozdoby ścienne do salonu, które nie pochłaniają całej uwagi, a dopełniają ją w delikatny sposób. Grafiki z miłosnym akcentem to dekoracje, które swoją lekką formą przyjmują ciężar innych dekoracji. Dzięki temu pomieszczenie nie jest przytłoczone i nadmiernie nasycone. Można je zmieniać, układać kompozycje i tworzyć galerie ścienne. Zobacz kolekcję miłosną

Grafiki emocjonalne – wnętrza, które je kochają!

Mniej znaczy wiecej – taka teoria od lat przyświeca kreatorom mody i architektom wnętrz. Autorskie grafiki w stonowanych barwach to kwintesencja tego nurtu. Wyszukane, przepełnione emocjami, balansujące na granicy nieoczywistości. Urządzając zarówno nowoczesne salony, jak i te klasyczne, będą doskonałą formą dekoracji.
Stonowana kolorystyka i minimalistyczne akcenty, nie przeszkadzają, by ozdoba ta była niezwykle efektowna. Grafiki miłosne występują również w wersji druku na ekologicznym papierze, co daje pole do popisu osobom z potrzebą dbania o środowisko i żyjącym w duchu eko.

Grafika do sypialni nad łóżko lub komodę

Minimalistyczne grafiki, emocjonalnie kreślone autorskie plakaty, doskonale czują się w nowoczesnych pomieszczeniach. Grafiki miłosne, krążące w tematyce uczuć są stworzone nad łóżko do sypialni. Pusta ściana nad łóżkiem może teraz nabrać innego wymiaru, stworzyć galerię ścienną, która zachwyca swym niebanalnym charakterem. Sypialnia jest miejscem intymnym, przeznaczonym tylko dla dwojga ludzi łączących się uczuciem. Dekoracje do sypialni zatem muszą być delikatne, pełne zmysłowości.

Bez względu na to zatem, czy pomieszczenie charakteryzuje się surowym stylem, czy nowoczesnym, skandynawskim designem, minimalistyczne grafiki będą wyjątkową ozdobą ścian. Odpowiednio dobrane wymiary pomiędzy 30×40 i 50×70 zapewniają doskonałą kreację galerii plakatów w sypialni.

Czarno biała grafik do sypialni wyjątkowo dopełni wnętrze, doda mu charakteru i niezwykłego efektu. Kreślone linią autorskie grafiki to kompozycje oryginalne, ponadczasowe i cechujące się prostotą i minimalizmem. Ponadto grafiki posiadają oryginalną, miłosną tematykę, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka.