fbpx

Cena

Zestawy plakatów

Zaskakujace, nowoczesne i ponadczasowe…. Takie są zestawy czarno białych plakatow do wnętrz. Minimalistyczne grafiki to nowoczesne rozwiązanie na sciany, które w oczywisty sposób nadają przestrzeni ciekawego charakteru. 

Każdy z duetów grafik odnajdzie się zarówno we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym jak i klasycznym. Za sprawą cienkiej linii i nieoczywistych kształtów obrazy wkomponują się również w pomieszczenia boho.

Każda autorska grafika wymaga oprawy, dlatego do tych zestawów obrazów na ścianę pasują szczególnie naturalnie drewniane ramy. Obrazy są dostępne w kilku wymiarach, za sprawą czego galeria ścienna zyska na interesującym kształcie i wyrazie. 

Kobieca tematyka, pełna ekspresyjnego wdzięku, dopełnia salony, sypialnie i inne pomieszczenia. To dekoracje na ścianę, które przyciągają uwagę, zanużają w refleksji, pociągają i wprowadzają odbiorcę w ciekawą przestrzeń. 

Zestawy plakatów do sypialni czyli naturalnie kobieca tematyka 

Zestaw plakatów do sypialni w naturalnie kobieco – związkowej tematyce to wyjątkowa propozycja na ściany za łóżkiem. Czarno białe grafiki kreowane jedną linia, gustownie zapraszające do wnętrz są nowoczesnym spojrzeniem na sztukę. Natura kobieca, pełna ekspresyjności, nawiązująca do relacji, emocji i uczuć – o tym prawią te nietypowe ozdoby na ścianę.

Sypialnia w stylu boho z grafikami kreślonymi czarną linią to wyjątkowa aranżacyjna kompozycja naścienna. 

Zestaw plakatów warto umiescic w takiej ramie, która idealnie będzie wpisywać się w aranżowana przestrzeń. Wymiary plakatów w zestawach są w kilku wariantach tj 30×40 oraz duży plakat 50×70 . Każdy z zestawów może mieć dwa te same lub odmienne rozmiary. Galeria ścienna będzie zatem oryginalna i ciekawa. 

Zestawy plakatów do salonu – nowoczesne i ponadczasowe ozdoby na ścianę

Dekoracja ściany w salonie jest wyzwaniem dla niejednego konesera ciekawych i modnych rozwiązań. Gotowe zestawy 2 plakatów do salonu to rozwiązanie, które daje możliwości  wygodnej aranżacji przestrzeni na ścianie za sofą, fotelem i komodą, a nawet konsolą. Obrazy można dopełnić czarno białymi fotografiami z własnych pamiątkowych sesji zdjęciowych. To stworzy wyjątkową galerię ścienną, która tym samym zyskuje na wartości. Świetnym pomysłem jest również uzupełnienie ich kolorowymi plakatami, nawiązującymi do emocji  i relacji. Z kolei biało czarne grafiki w zestawie, pięknie dopełniają wnętrza, tworząc elegancką strefę relaksu, która czyni wnętrze nowoczesnym i przestronnym.

Zestawu plakatow równie dobrze poczują się w przedpokoju i biurze, nadając przestrzeni oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru.