fbpx

Papier

Rozmiar

Cena

Seria Kwiatowa  – plakaty kwiaty do salonu

Niezwykle ujmująca kwiatowa seria plakatów do salonu z kwiecistymi motywami. To historie przelane na papier, pełne zmysłowości i kobiecego charakteru. Kobieta jak kwiat, wrażliwa, emocjonalna i delikatna. Takie właśnie są te minimalistyczne grafiki.

Plakaty kwiaty są splotem kobiecej wrażliwości i nieoczywistości. Kreślone linią obrazu, pięknie korespondują z nowoczesnymi wnętrzami. To wyjątkowe dekoracje, które swoim minimalistycznym charakterem przykuwają uwagę, prosząc obserwatora o więcej.

Seria plakatów w nowoczesnym stylu z nutką vintage to propozycja do wnętrz w stonowanych barwach. Plakaty w minimalistycznym stylu, w delikatnych odcieniach beżowych i białych będą stanowić niezwykłą dekorację w pomieszczeniach.

Plakaty kwiaty w rozmiarach 50×70 i 30×40

Do wyboru są dwa rozmiary plakatów kwiatów, które doskonale ze sobą współgrają. Duży plakat 50×70 świetnie prezentuje się na ścianach w większych pomieszczeniach. Plakat 50×70 dobrze wygląda solo, niekoniecznie   potrzebuje wsparcia ze strony mniejszego plakatu 30×40. Ten minimalistyczny obraz prezentuje się zjawiskowo nad sofą w dużym pokoju, ale również nad komodą. Surowe wykończenie grafiki sprawia, że doskonale wygląda również po prostu postawiony na podłodze i oparty o ścianę.

Zestaw plakatów 50×70 i 30×40 tworzą niezapomnianą galerię ścienną we wnętrzu. to również świetna okazja do prezentacji gościom swojej natury, wizji świata, zainteresowań.

Plakat kwiaty vintage czy nowoczesne plakaty kwiaty w mieszkaniu?

Plakaty kwiaty vintage czy nowoczesne plakaty z kwiatami? Wszystko zależy od ogólnego wystroju pomieszczenia. Plakat kwiat vintage to powrót do przeszłości, tego co w duszy gra. Vintage jest stylem życia, bycia i myślenia, dlatego plakaty kwiaty będą doskonałą okazją do podkreślenia takiego charakteru wnętrz. Idealne dla wszystkich, którzy żyją w duchu eko vintage, z pasją i zacięciem do nadawaniu rzeczom drugiego życia. Nowoczesne plakaty kwiaty to minimalistyczne kreacje, pełne niedosłowności i surowości. Kwiaty nadają wnętrzom życie, a dzięki nim dodajemy świeżego designu pomieszczeniom. Zatem salon w mieszkaniu, zarówno w stylu vintage, jak i skandynawskim i nowoczesnym, dzięki plakatom z kwiatami będzie prezentował się niezwykle oryginalnie.