fbpx

Papier

Rozmiar

Cena

Plakaty na ścianę – nietypowe ozdoby na ścianę

Minimalistyczne plakaty na ścianę są bez wątpienia nietuzinkowymi ozdobami ściennymi. Aranżując salon, sypialnię i inne pomieszczenia w domu, zwykle ściany pozostają puste, bez wyrazu, nienasycone i wymagające dekoracji. Autorskie, grafiki na ścianę będą doskonałym rozwiązaniem, które pięknie wpisuje się we wnętrza, tworząc przytulną i przyjazną atmosferę.

Wybierając ozdoby na ścianę do salonu, warto zwrócić uwagę na nietuzinkowe obrazy na ścianę. To wyróżni pomieszczenie, doda mu charakteru i ciekawego designu.

Plakaty do salonu – nowoczesne plakaty do salonu

Nowoczesne obrazy do salonu są zwykle oszczędne w formie, pełne minimalistycznych akcentów. Autorskie plakaty więc stworzą wyjątkową galerię ścienną, która przykuje uwagę na dłużej, jednocześnie nie przytłaczając całości wystroju wnętrza. Oszczędne w formie, delikatne i traktujące o emocjach. Plakaty do salonu są niezwykle oryginalną i nowoczesną formą ozdoby ścian w salonie.

Plakaty do sypialni – oryginalne plakaty boho

Delikatność, naturalność i świeżość, tak w trzech słowach można określić styl boho, który na dobre rozgościł się w sypialniach. Kwieciste motywy, delikatne wzornictwo oraz stonowana kolorystyka, sprawia że w sypialni gości spokój, świeżość i łagodny klimat. Plakaty do sypialni właśnie tym się cechują. Nie rozpraszają całości, a dopełniają wnętrze i zapewniają lekkość aranżacyjną.  Oszczędne w formie, minimalistyczne, autorskie projekty obrazów świetnie prezentują się nad łóżkiem w sypialni. To właśnie to miejsce, które zwykle chcemy zapełnić nietuzinkowymi dekoracjami ściennymi.

Plakaty do kuchni – niezwykłe aranżacje, którym nie sposób się oprzeć

Chociaż plakaty do kuchni mogą kojarzyć się z elementami żywności, ze spokojem można odejść od tego szablonowego podejścia i stworzyć wyjątkową galerię ścienną w kuchni. Jeśli zatem w tym pomieszczeniu, pojawiła się pusta ściana nad stołem, warto zagospodarować ją w oryginalny sposób. Wyjątkowe plakaty w stonowanej kolorystyce będą doskonałą okazją do dekoracji ściany w kuchni. Nowoczesne czarno białe grafiki, kreślone jedną linią, będą fenomenalnie prezentować się w białej nowoczesnej kuchni. Obrazy w beżowych kolorach będą doskonale uzupełniać kuchnię w klasycznym stylu lub boho klimacie.