fbpx

Papier

Rozmiar

Cena

Kolorowe plakaty z minimalistycznym akcentami

Kolorowy plakat pociągnięty minimalistyczna kreska, ale jednocześnie pełen zachwycających barw. Plakat wprowadza do wnętrza charakter i rozświetla je, tworząc ciekawą aranżację ścian. Wnętrze nabiera więcej interesujących dekoracji co bezdyskusyjnie czyni je wyjątkowym. Kolorowe plakaty łączą minimalistyczna kreskę z kolorowymi akcentami, dzięki czemu nawet puste pomieszczenie zyskuje na nowoczesnym wyglądzie.

Kolorowe plakaty na ścianę to znakomity punkt wyjścia do dekoracji pokoju dziennego, salonu czy biura. To również wyjątkowa ozdoba do innych przestrzeni. Oryginalne autorskie grafiki to z pewnością jeden z najbardziej prestiżowych elementów w aranżacjach. Ich przemyślana struktura, ciekawa tematyka i koncepcja artystki, przepięknie dopasowuje się do wnętrz o charakterze minimalistycznym i nowoczesnym. 

Urządzając pomieszczenie w minimalistycznej formie, warto zwrócić uwagę na wyjątkowy plakat o bezbłędnym tytule „Pupa” 

Jej przewrotny tytuł, ciekawe wykończenie i minimalistyczna linia sprawia, że doskonale odnajdzie się w skandynawskich wnętrzach. To plakat kobiecy, pełny uwielbianych kształtów, wykończony kolorową fantazją artystki.

Kolorowe plakaty Joanna Mudrowska – autorskie, kobiece grafiki z minimalistyczną koncepcją drukowane na kolorowych papierach

Kolorowe plakaty kreślone liniami, oprócz oczywistego kunsztu niosą za sobą wyjątkową trwałość i oryginalny charakter. Plakaty drukowane na wysokiej jakości papierze, zapewniają bezwzględną świeżość i jakość. Prace drukowane są metodą pigmentową na papierze Cotton 210, co zapewnia nieskazitelny wygląd nawet z upływem czasu. Wiele z plakatów jest drukowanych na kolorowych papierach, pociągnięte czerwoną linią jak na przykład plakat miłosna para.  To doskonały sposób na uatrakcyjnienie galerii ściennej w salonie. Ich piękne wykończenie i balans pomiędzy postaciami są wyjątkowym atutem prac artystki. 

Wiele z kolorowych grafik posiada możliwość druku na kilku rozmiarach papieru. Jeśli zatem rozmiar plakatu 30×40 będzie zbyt mały, można wybrać duży plakat 50×70, który będzie zdecydowaną formą dekoracji ścian.

Kolorowy plakat – wyjątkowy prezent z autorskim sznytem

Niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby będzie kolorowy plakat. Nie tylko tematyka autorskich plakatów jest wyjątkowa, ale również wysokiej jakości papier, oraz stylowe wykończenie każdej grafiki. 

Każde wnętrze z plakatami drukowanymi na kolorowym papierze będzie idealnym rozwiązaniem, aby ucieszyć bliską osobę. Intymny pierwiastek zachowany w tych plakatach oraz tytuły plakatów pięknie ozdwiercierdlają emocje, pragnienia i potrzeby. Minimalistyczny, kolorowy plakat będzie więc doskonałym tłem do rozmów i rozpoczęcia dyskusji. 

Okazją do wręczenia plakatów mogą być Dzień Kobiet, Dzień Matki, walentynki, urodziny czy ważna rocznica.  Niezależnie od wybranej okazji, kolorowy plakat na ścianę będzie upominkiem w punt.