fbpx

Papier

Rozmiar

Cena

Miłosna kolekcja plakatów

Miłosna kolekcja plakatów to autorskie plakaty na ścianę kreślone linią. Zwykle nieoczywiste, ale nawiązujące do głębokich emocji. Te minimalistyczne plakaty mają w sobie coś magicznego, pełnego pasji, namiętności i podstawowych emocji. W kolekcji znajduje się kilka inspirujących prac artystki, które swoją nieoczywistością i ciekawym charakterem, doskonale nawiązują do głębokich uczuć.

Te minimalistyczne, autorskie plakaty zwykle są  z pozoru nieoczywiste, jednak sam ich tytuł, pozwala poruszyć wyobraźnią i zauważyć co nie zostało zauważone.

Plakaty z miłosnej kolekcji to doskonały pomysł na prezent dla ukochanej osoby,  z okazji walentynek, urodzin lub ważnych rocznic. Minimalistycny plakat świetnie pasujący do każdego wystroju salonu lub sypialni.

Plakat jedna linia – autorska kolekcja plakatów

Autorskie plakaty, pełne nieoczywistości z miłosnej kolekcji, to prace minimalistyczne, które doskonale odnajdują się w prostych wnętrzach. Plakaty występują w kilku rozmiarach, co daje możliwość dowolnej aranżacji i zestawienia prac w swojej indywidualnej galerii ściennej.  To plakaty niejednokrotnie dynamiczne, pełne elegancji, nowoczesnego sznytu.  Bywają proste w przekazie, ale nie dosłowne. I to daje im przewagę pośród komercyjnych plakatów dostępnych na rynku – posiadają myśl przewodnią dającą pole do refleksji.

Plakaty minimalistyczne – sposoby druku oraz rodzaj papieru

Minimalistyczne plakaty z kolekcji miłosnej to nie tylko emocjonalna koncepcja całości, ale również doskonale dobrany papier, na którym drukujemy prace. Papier Keaykolour Particles Moonlight 100% Rec  z drobinkami srebra wydaje się jednym z najlepszych rozwiązań do druku prac artystki.  Zaawansowane metody druku takie jak sitodruk czy metoda pigmentowa, zapewniają najlepszej jakości odwzorowanie prac artystycznych. Plakaty prowadzone są linią w kilku kolorach, a każdy z nich jest ręcznie sygnowany przez artystkę.

Każda grafika może stać się również Twoim tatuażem

Dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną galerię ścienną.