fbpx

Cena

Rzeźby ceramiczne – autorska galeria z ceramiką artystyczną

Tworzenie niepowtarzalnych rzeźb ceramicznych jest wynikiem odnalezienia i przeniesienia twórczości artystycznej do przestrzeni trójwymiarowej. Budowanie kształtu z ceramiki to jedna z najstarszych metod artystycznych w historii ludzkiej cywilizacji.  Tworzenie masy z gliny, kwarcu, kaolinitu, tlenków różnych pierwiastków w celu ulepienia oryginalnego, niepowtarzalnego kształtu daje możliwość wyrażania siebie i swojej artystycznej duszy. 

W efekcie, ten wyjątkowy kształt jest wypalany w wysokiej temperaturze oraz malowany lub szkliwiony. Wielokrotne wypalanie w piecu, sprawia że rzeźby ceramiczne ostatecznie nabierają właściwej oprawy. Figury nie są odlewane z formy, dzięki czemu każda z nich jest niepowtarzalna i nie da się jej odtworzyć. 

Figury ceramiczne – niepowtarzalne kobiece kształty

Rzeźby ceramiczne oraz figury są dekoracjami wnętrz, które zalicza się do niezwykle ekskluzywnych. Jedna rzeźba zastępuje bowiem setki innych dekoracji salonu. Zwłaszcza w pomieszczeniach nowoczesnych, minimalistycznych i surowych. Rzeźby doskonale odnajdują się w pomieszczeniach w stylu boho jak i vintage. Wszystko zależy od umiejscowienia ceramiki oraz całego anturażu. Niezależnie zatem w jakim salon lub sypialnia jest stylu, rzeźbę można dopasować w taki sposób, aby całość tworzyła nietuzinkową przestrzeń. 

Ceramiczne figury dekoracyjne świetnie prezentują się na stole jadalnianym, jako pojedyncza minimalistyczna ozdoba. Doskonale wyglądają również powieszone na ścianach, tworząc intymną przestrzeń przeznaczoną tylko dla domowników. Wazon ceramiczny w kształcie kobiecej sylwetki będzie doskonałą ozdobą minimalistycznego przedpokoju.

Rzeźby ceramiczne – autorska ceramika użytkowa

Oryginalne, autorskie rzeźby ceramiczne to również sztuka ceramiki użytkowej. Eleganckie i proste wazony, zwykle przeznaczone na suszki to nie tylko piękna ozdoba salonu, sypialni czy nawet przedpokoju. To również praktyczny dodatek do wnętrza, który będzie służył jako ceramiczny wazon na kwiaty. Wybrane modele rzeźb będą doskonałą ozdobą ścian

Kobiece figury nawiązujące do cielesności i intymności doskonale oddają delikatny charakter we wnętrzu.