fbpx
« BLOG

Jak stworzyć galerię ścienną w czarno białych kolorach?

czarno biały salon inspiracja

Galeria ścienna w czarno białych kolorach

Czerń i biel jak woda i ogień wiecznie siebie spragnione. Klasyka i ponadczasowość tego duetu coraz chętniej gości w salonach nowoczesnych wnętrz.  Biało czarne galerie ścienne pięknie zwieńczają całą aranżację , doskonaląc przy tym współczesne wnętrza.  Połączenie czerni i bieli kojarzy się z elegancją i stylem, nie tylko w dziedzinie mody, ale również w dekoracjach wnętrz. Dzięki tej kompilacji kolorystycznej istnieje duża szansa na stworzenie wymownej galerii ściennej bez konieczności przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów.

Jak zatem stworzyć galerię w czarno białych barwach? 

Minimalistyczne czarno białe grafiki połączone z monochromatycznymi fotografiami

Ciekawym wariantem na czarno białą galerię ścienną jest połączenie obrazów z fotografiami. Takie pamiątki na ścianach i ich ciekawa aranżacja świetnie sprawdzi się na ścianach w salonie. Czarno białe minimalistyczne plakaty pociągnięte wielowymiarowa linia będą pięknie prowadzić cała galerię. Czarno biała kombinacja kolorów i fotografie  doskonale się uzupełniają, tworząc niesamowita dekoracje na ścianach.

Z powodzeniem można wybrać kilka ciekawych czarno białych zdjęć z ważnych chwil w życiu. Mogą to być wspólne wyjazdy z przyjaciółmi, pierwsze święta z nowonarodzonym dzieckiem lub inne ciekawe momenty, które są znane tylko ich właścicielom. Cała kolekcja będzie prezentować się znakomicie, nie tylko ze względu na przyciągające wzrok grafiki, ale również na ciekawe ujęcia fotograficzne.

czarno biały salon inspiracja

grafika do biura

Czarno-białe obrazy w połączeniu z rodzinnymi fotografiami będą stanowić wyjątkową kompozycję, która zaprasza do rozmowy i uruchomienia wspomnień. Nietuzinkowe, abstrakcyjne motywy i geometryczne obrazy będą doskonałą połączeniem grafik w galerii ściennej.

Czarno białe plakaty na ścianach w salonie – układ plakatów

Chociaż kolorystyka galerii ściennych bywa bujna i niezwykle zaskakująca, czarno biała galeria plakatów w salonie, to klasyczny, ponadczasowy wybór, który sprawdza się niemalże zawsze.  Kolorystyka zatem jest już znana, co natomiast z układem plakatów w salonie?

Jak połączyć duże plakaty 50×70 z nieco mniejszymi grafikami w rozmiarze 30×40? Jakimi rozmiarami fotografii uzupełnić galerię ścienną, aby całość była proporcjonalna i ciekawa w odbiorze? Poniżej kilka ciekawych układów plakatow na ścianie.

Bez względu na wybór modeli grafik i ich tematyki, a także połączenia tematycznego, obrazy czarno-białe na ścianę w salonie, z pewnością pozwolą cieszyć się efektowną ozdobą ścienną, przez długi czas.

układ plakatów na ścianie

 

 

Polecane artykuły