fbpx
« BLOG

Dzień Matki – 3 pomysły na oryginalny prezent dla mamy

Dzień Matki - 3 pomysły na oryginalny prezent dla mamy

Dzień Matki – 3 pomysły na oryginalny prezent dla mamy

Nie od dziś wiadomo, że Dzień Matki to jedno z ważniejszych świat w rocznym kalendarzu. W tym dniu każdy chce sprezentować swojej mamie coś wyjątkowego, z pomysłem, coś co ucieszy każdą kobietę. W tym dniu nie tylko chcemy być obecni, ale zaskoczyć mamę pięknym upominkiem. I to właśnie kobiece, pełne emocji obrazy będą doskonałym wyborem. Poznajcie zatem 3 pomysły na oryginalny prezent na Dzień Matki. 

 Plakat róża – kobieca sylwetka zamknięta w eleganckim kwiecie

Oryginalna i wyjątkowa minimalistyczna grafika, która doskonale oddaje wyjątkowość kobiety. Kwiat róży widoczny na pierwszy rzut oka i delikatna kobieta ukryta w jej kwiecie. Plakat nawiązuje właśnie do natury kobiecej, a za pośrednictwem naturalnego akcentu, doskonale go oddaje. Wyjątkowa dekoracja ulubionego miejsca mamy – sypialni lub salonu. Plakat występuje również jako grafika z napisem 

Każdy plakat jest drukowany na kilku rodzajach i kolorach papieru, dzięki czemu dopasujesz dekoracje do istniejących wnętrz. 

Plakat na dzień mamy

 

Grafika spokój – wyjątkowy obraz dla Mamy

Autorska grafika „Spokój”, bezpośrednio nawiązująca do spokojnej, dającej poczucie bezpieczeństwa kobiety. Delikatna grafika z kobietą w roli głównej, jest pięknym nawiązaniem do dającej ukojenie, pełnej emocji mamy.  Idealny pomysł na ciekawy prezent dla ważnej w życiu kobiety. 

Zrównoważona, spokojna grafika, będzie pięknie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach. Niech przekaże mamie ważną emocję i treść, że jest nie tylko mamą, ale również kobietą. 

Praca jest drukowana na kilku rodzajach papieru, oraz w kilku wymiarach, za sprawą czego można stworzyć wyjątkową, niepowtarzalną galerię plakatów, wybierając kilka do kompletu w sklepie z grafikami.

dzień matki grafika

 

Czarno biały plakat kobieta – idealne nawiązanie do kobiecej natury mamy

Plakat skulona to nieoczywista grafika, która nawiązuje do kobiecej, skulonej sylwetki. Niejednokrotnie potrzebującej wsparcia, bliskiej osoby, odrodzenia się i dobrych emocji. Ale to również silny przekaz do rozkwitnięcia, wzięcia życia w swoją garść. Każdy bowiem ma swoją interpretację, którą najlepiej rozumie i kieruje się nią przy spoglądaniu na tą dekorację ścienną. Plakat posiada  delikatne linie, balansujące grubością kreski, doskonale minimalistyczny, idealnie pasujący dla mamy. Mamy pełnej trosk, ale kobiety silnej, pełnej wiary w lepszą przyszlość. Wspaniały motyw na prezent dla kobiety – mamy. 

 

grafika na dzień mamy

Minimalistyczne, kobiece grafiki to doskonała okazja, aby docenić mamę, jej trud włożony w wychowanie, pokazać że jest ważna nie tylko jako mama, ale również jako kobieta. To prezent niezapominajka, który łączy w sobie wyjątkowa treść, pełną emocji i dobrych skojarzeń.

Polecane artykuły